Słodko, słodziej – SONKO! – nowy baton ryżowy Sooo Rice

słodka przekąska

Pora na nową propozycję dla poszukiwaczy słodkich przyjemności. Nowość marki SONKO zadowoli zarówno miłośników mlecznej, rozpływającej się czekolady, jak i zwolenników chrupiących przegryzek. Baton ryżowy Sooo Rice to idealna słodka przekąska, po którą można sięgać nie tylko od święta, ale i na co dzień!

SONKO to najbardziej rozpoznawalna marka w kategorii zdrowych przekąsek. Każdy miłośnik zdrowego odżywiania znajdzie w jej ofercie pyszną i lekką przekąskę dla siebie m.in. wafle ryżowe, lekkie pieczywo czy wafelki. Marka zachęca też do kulinarnych eksperymentów i odkrywania nowych smaków. Dzięki SONKO codziennie zdrowe odżywianie nie oznacza rezygnacji z przyjemności! To produkty oparte o dobre składniki i wyznaczające trendy. Nowość marki – baton ryżowy Sooo Rice to chrupiący, wypiekany brązowy ryż dostępny w poręcznej formie batonika w dwóch wersjach – oblany mleczną czekoladą oraz białą czekoladą z karmelem. Oto słodka przyjemność idealna do ostatniego okruszka.

Porcja zdrowej przyjemności

Dlaczego sięgamy po słodkie przekąski? Choć zdarza się, że podjadamy słodycze pomiędzy posiłkami, aby zaspokoić nagły głód, znacznie częściej wybieramy je dla przyjemności. Mała porcja słodkiej rozpusty pozwoli choć na chwilę oderwać się od codziennych problemów i zafundować sobie chwilę przerwy od rutyny. To także idealna nagroda po dobrze wykonanym zadaniu czy pretekst do celebracji, zarówno mniejszych, jak i tych nieco większych sukcesów. Pozwoli też zrelaksować się i odprężyć po wyzwaniach każdego dnia. Mleczna czekolada lub biała czekolada z karmelem rozpuszczające się na języku oraz chrupiący brązowy ryż sprawią, że nowy baton SONKO Sooo Rice z każdym kęsem dostarczy kubkom smakowym niebywałych doznań. Pora choć na chwilę zapomnieć o codziennych troskach. Ta zdrowa przekąska to idealne propozycja dla osób, które starają się dbać o linię. Charakteryzuje się prostym składem i zawiera aż 60% czekolady. A do tego jeden baton to mniej niż 80 kcal!

Poręczny format sprawia, że baton Sooo Rice można zjeść zawsze i wszędzie kiedy mamy na to ochotę. Delektując się nim przy ulubionej książce czy serialu lub wracając po pracowitym dniu w biurze. To idealna przekąska podczas letnich wypadów, pikników, wycieczek rowerowych oraz długich spacerów.

A po małym co nieco, pamiętaj, aby puste opakowanie wyrzucić do odpowiedniego, żółtego pojemnika. Opakowania batonów Sooo Rice w pełni nadaje się do recyklingu. Dzięki temu marka SONKO realizuje założenia projektu GoGreen, który skupia się m.in. na edukacji w zakresie odpowiednej segregacji odpadów.

Dodaj komentarz