Słodkie skarby ziemi – Terravita w nowej odsłonie!

owoce kakaowca

Zwłaszcza, jeśli stworzono ją z najwyższej jakości ziaren kakaowca i połączono z wyśmienitymi dodatkami. Ekspertem w dostarczaniu tej wyszukanej przyjemności jest marka Terravita. Teraz pyszne czekolady mleczne i gorzkie Terravita są dostępne w zupełnie odmienionej  odsłonie! Oto nowa Terravita – słodkie skarby ziemi.

Odkrywanie skarbów natury

Świat czekolady jest niezmiernie bogaty, różnorodny i kusi obietnicą słodkich przyjemności. By w pełni cieszyć wszystkim, co może nam zaoferować, warto wybierać tę czekoladę, która powstaje z najwyższej jakości składników, za której recepturą stoi wieloletnia tradycja i która jest tworzona z prawdziwą pasją. A gdy dodatkowo będzie to polska marka – to prawdziwy czekolady strzał w dziesiątkę! Takim właśnie idealnym wyborem będzie Terravita – teraz w zupełnie nowej odsłonie.

Terravita oznacza „życie ziemi”, co doskonale oddaje charakter tej marki. Owoce kakaowca, z których powstają te pyszne czekolady, są prawdziwym skarbem natury. Odkrywanie darów natury i jej tajemnic, zawartych w każdej kostce nowych czekolad Terravita, to niezwykle przyjemne doświadczenie, do którego chce się wracać i sięgać po więcej.

Poznaj nową Terravitę

Nowe otwarcie w historii Terravita jest widoczne od razu, gdy sięgamy po opakowanie. Zdobi je unowocześnione logo, a nowa szata graficzna przykuwa spojrzenie ręcznymi ilustracjami z florystycznymi motywami, które podkreślają agrarny charakter Wielkopolski. Czekolady mleczne wyróżniają pastelowe kolory, a na oryginalnych opakowaniach czekolad gorzkich pojawiają się stylizowane na miedziane fonty, które podkreślają ich szlachetny i intensywny smak. Nie sposób nie zwrócić uwagi na szczególny papier, z którego jest wykonane opakowanie. Co ważne, całe opakowanie nadaje się w 100% do recyklingu – i „sreberko”, i papier, pokryty biodegradowalnym lakierem dyspersyjnym. To nowoczesność idąca w parze z dbałością o środowisko i życiem w duchu „eko” w najsłodszym wydaniu.

Prawdziwe słodkie skarby ziemi odkrywają swe pyszne tajemnice, gdy otworzymy opakowanie nowej Terravity. Kostki czekolady Terravita mają teraz formę poduszeczek, o wyjątkowo aksamitnej konsystencji. Rozkosznie delikatne, rozpływają się w ustach, dając 100% czekoladowej przyjemności. W asortymencie są dostępne czekolady z dwuwarstwowym nadzieniem (kremowym i owocowym), które zachwycają różnorodną strukturą smaku. Nowa, doskonała masa mleczna w czekoladach Terravita zawiera 32% kakao i 16% mleka. Czekolady gorzkie zawierają 70% kakao, dzięki czemu ich smak jest głęboki i wyrafinowany.

W linii czekolad Terravita w nowej odsłonie, każdy znajdzie swoją ulubioną wersję. Dostępne są:

  • czekolady mleczne pełne: klasyczna, orzechowa, kokosowa,
  • czekolady mleczne nadziewane: tiramisu, jogurtowo-truskawkowa, jogurtowo-malinowa, mięta-limonka
  • czekolada gorzka pełna
  • czekolady gorzkie nadziewane: cytrynowa, pomarańczowa, jogurtowo-wiśniowa, miętowa

Nowa Terravita odkryje przed Tobą słodkie skarby ziemi – tylko daj się skusić!

Dodaj komentarz