Życzenia noworoczne

Czytelnicy moi!

Chciałam Wam podziękować za poprzedni rok – wszystkie komentarze, polubienia, udostępnienia i miłe słowa dodawały mi energii i motywowały do tego, żeby pisać coraz lepsze teksty, nie tylko „suche” przepisy.

Nie jestem najlepsza w składaniu życzeń. Łamanie się wigilijnym opłatkiem często było męczącym obowiązkiem, dopóki sobie nie uświadomiłam, że to nie chodzi o wymyślne i fantazyjne formy, kilkuminutowe koncerty życzeń, tylko o to, żeby zanim się usiądzie do wspólnego stołu, pogodzić się i zgodę tę przypieczętować szczerym uściskiem, pocałunkiem i dobrym słowem.

Mimo całej mojej miłości do słowa pisanego, klecenie życzeń przychodzi mi z trudem i podziwiam tych, którzy potrafią robić to pięknie i jednocześnie spontanicznie. Życząc komuś „wszystkiego najlepszego” zawsze podkreślam, że robię to w najpojemniejszy znaczeniowo sposób, bo czasem w krótszej formie można zawrzeć więcej treści. Każdy w głębi serca czuje, co jest dla niego najlepsze i marzenia o tym powinny się spełnić.

nowy rok 2015-1024

W pierwszym dniu 2015 roku Kobieta Wszechjedząca z Małżem, Panną Grymaśną i Człowiekiem Wyżerką życzą Wam „wszystkiego najlepszego”, w szczególności: cierpliwości dla bliskich, optymizmu, by w każdym dniu znaleźć coś dobrego i radosnego, zdrowia (bo tego się nie da kupić), i wielu okazji do ucztowania w gronie rodziny i przyjaciół! 🙂

Pin It

2 przemyślenia nt. „Życzenia noworoczne”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *