socialImgFb

Blog Roku – rozwielitka czy petarda?

Siłą blogera są nie tyle teksty, ile jego czytelnicy.

Wielokrotnie zdarzyło mi się obserwować słabo piszących blogerów, którzy polską ortografię i gramatykę traktowali dość osobliwie, a jednak porywali tłumy. I to właśnie ten rząd dusz, będący odbiciem osobowości blogera, jest jego miarą i najlepszym wskaźnikiem jego wartości.

Jakiś czas temu na Fejsie zapytałam Was, czy powinnam wziąć udział w konkursie Blog Roku.W komentarzach i wiadomościach prywatnych otrzymałam słowa zachęty i obietnice wsparcia. Nabrałam więc pewności siebie i wystartowałam w tym plebiscycie.

Konkurs ten ma taką formułę, że dzięki głosowaniu czytelników wyłania się dziesiątkę najlepszych blogów w danej kategorii. Dalej są one oceniane przez Jurora i to on wybiera zwycięzcę. Głosowanie odbywa się drogą smsową. Na dany blog można wysłać tylko 1 sms (koszt to 1,23 zł, a dochód zostanie przekazany Fundacji Dzieci Niczyje) – głosowanie trwa do 10 lutego do godz. 12:00.

Proszę zatem o smsowe dowody miłości i uwielbienia 🙂

Chciałabym się chociaż otrzeć o pierwszą dwudziestkę, bo jeśli będę gdzieś na dalszym miejscu, to się okaże, że mam osobowość rozwielitki, a wolę sobie wyobrażać, że jestem petardą (jak to mawiał jeden z uczestników MasterChefa).

Pin It

Jedno przemyślenie nt. „Blog Roku – rozwielitka czy petarda?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *